Plac Wczasowy 6, 58-573 Piechowice/Michałowice     tel. 75 76 11 146, 696 508 447     e-mail: bawarka@onet.pl

Chcielibyśmy Państwa poinformować że w naszym obiekcie, istnieje możliwość wykonania masaży leczniczych na rewelacyjnym łóżku Ceragem, do których korzystania serdecznie zapraszamy.

Łóżko Ceragem to innowacyjny i rewolucyjny produkt, urządzenie które, łączy nowoczesną medycynę i tradycyjne zasady dalekowschodniej medycyny, jak moksa czy akupresura, aby zmniejszyć, bądź całkowicie zniwelować bóle i stres w ciele. Specjalny element grzewczy zastosowany w łóżku Ceragem, łączy w sobie efekt leczniczy głębokich promieni podczerwieni z zaletami (korzyściami), które niosą ze sobą płyty epoksydowo - węglowe. Tworzą one głębokie promienie podczerwieni o długości (fal) 4-16 µm. Jest to idealna długość, która jest przewidziana dla ludzkiego ciała. Masaże te niwelują bóle mięśni, doskonale działają na schorzenia kręgosłupa i stawów, relaksują i wspomagają organizm w oczyszczaniu z toksyn. Ceragem jest Kompleksowym Urządzeniem Leczniczym do termalnego masażu kręgosłupa, jest to produkt, który w miarę przesuwania się wewnętrznych projektorów wzdłuż tułowia, powoduje odblokowanie kanałów energetycznych u użytkownika oraz rozluźnia mięśnie skupione wokół kręgosłupa, wpływa pozytywnie na krążenie krwi i ogólnie działa relaksująco i odprężająco na nasz organizm.

Co łączy w sobie łóżko Ceragem:

Masaż - jest jedną z najstarszych metod leczniczych. Jest to zespół zabiegów manualnych które oddziaływują na tkanki i narządy naszego ciała. Masaż wpływa na zmiejszenie napięcia, nerwowego, co pozwala uwolnić się od bólu mięśni, stawów i głowy. Rozluźnia i relaksuje, poprawia ukrwienie i przepływ limfy. Działa na układ krążenia, układ nerwowy, układ mięśniowy, stawy i skórę.

Chiropraktyka - metoda leczenia za pomocą rąk, opracowana przez Daniela Palmera (1845-1913)USA. Jest to naukowo opracowana metoda nastawiania kręgów, działa na układ kostny oraz stawy, jest najstarszą, najskuteczniejszą metodą leczenia schorzeń w układzie mięśniowo-szkieletowym a także chorób w układzie ogólnoustrojowym takim jak astma.

Akupresura - jest naturalną metodą leczenia polegajacą na masowaniu i uciskaniu poszczególnych punktów energetycznych znajdujących się na meridianach. Zadaniem akupresury jest stymulacja systemu energetycznego organizmu, pobudzić przepływ energii, usunąć tzw. blokady energetyczne. Jest skuteczna w leczeniu: alergii, migreny, wszelkiego rodzaju bóli, infekcji, stanów zapalnych i nerwic.

Termopunktura (moxa) - jest to rodzaj akupunktury termicznej. Jest to działanie ciepłem na wybrane punkty organizmu. Zabiegi moxy zaleca sie przy: biegunkach, bólach żołądka, w gośćcu stawowym, bezsenności. Poprawia krążenie, uśmierza ból, znosi uczucie chłodu, zwiększa siły obronne organizmu. Ma szczególnie korzystne wyniki w leczeniu chorób skóry: egzemy, łuszczycy i bielactwa.
Promienie podczerwieni stanowią 40% swiatła słonecznego, które daje człowiekowi ciepło oraz dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne. Współczesna technika umożliwia nam wykorzystanie siły leczniczej promieni podczerwieni niezależnych od słońca. Mają wpływ na zwiększenie przemiany materii, rozszerzenie naczyń krwionośnych i polepszenie krążenia, zmniejszenie napięcia mięśni, uśmierzenie bólu, przyśpiesza procesy gojenia się, zmniejsza zakwasy, wspomaga wydzielanie toksyn poprzez pocenie się. Podczerwień może być stosowana z powodzeniem w wspomaganiu terapii leczenia chorób uszu, nosa, gardła i wielu innych.


odwiedziny: 68228

projekt i realizacja - www.akcept.eu